Ana Sayfa / Kültür & Sanat / Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi oyuncuları kimler?

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi oyuncuları kimler?

Orgazine İşler’in devam filmi olan Sazan Sarmalı vizyona girdi. 14 sene sonra devamı çekilen Organize İşler’de yer saha oyuncularsa sinemaseverler tarafından merak konusu oldu. İşte projenin konusu ve oyuncu kadrosu ile ilgili detaylar… metin boyutu 0 0 metni yazdır Organize İşler 2 Sazan Sarmalı oyuncu kadrosu geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Filmin popüler dijital platformlardan olan Netflix’te de yayına girmesi sinemaseverleri heyecanlandırdı. İşte merakla beklenen proje ile ilgili bütün detaylar…
Film sinemaseverler tarafından aka beğeni alırken, 2 hafta gibi bir sürede 2.5 milyon şahıs filmi sinemada izledi. Öte yandan dün akşam saatlerinde aka bir sürpriz yaşandı. Küresel medya devi Netflix, Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmini yayınladı.
Netflix’ten mevzu,bahis ile ilgili yapılan izah ise şöyle; Netflix’te Türk filmi zamanı! Yılın en fazla konuşulan yapımlarından Organize İşler Sazan Sarmalı bugünden itibaren Netflix’te.
Türkiye dahil, ABD’den İngiltere’ye, Kanada’dan Danimarka’ya, 190’dan çok ülkedeki izleyiciler, İstanbul’un altını üstüne getiren dolandırıcı Asım Noyan ve çetesinin maceralarına tanıklık edecek.
ORGANİZE İŞLER 2 SAZAN SARMALI OYUNCU KADROSU
Yılmaz Erdoğan imzası taşıyan Organize İşler Sazan Sarmalı’nın kadrosunda Yılmaz Erdoğan (Asım Noyan), Kıvanç Tatlıtuğ (Sarı Saruhan), Ezgi Mola (Lerzan Berrak), Bensu Soral (Nazlı Noyan), Rıza Kocaoğlu (Arıza Rıza), Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut ve Erdem Baş gibi isimler yer alıyor.
Kaynak= CNN

İlginizi Çekebilir

Dijital Psikolojik Devrim raflardaki yerini aldı

İletişim tasarımcısı Murat Dağıtmaç ve Nöropsikolog Şehadet Ekmen dijital dünyanın geçmişi, şimdisi, geleceği; insanlığa getirileri, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir