Ana Sayfa / Bilim / Instagram IGTV için radikal karar!

Instagram IGTV için radikal karar!

Geçtiğimiz sene Haziran ayında kullanıma sunulan Intagram IGTV için mühim düzenleme yapıldı. Yapılan düzenleme ile beraber, artık takip ettiğiniz kullanıcıların IGTV videoları Instagram anne sayfasında gösterilecek. metin boyutu 3 2 metni yazdır Haziran 2018′de aka umutlarla kullanıma sunulan Instagram IGTV, ne yazık ki kullanıcılardan beklenen ilgiyi bir türlü göremedi. Hal böyle olunca, şirket yetkilileri tarafından alınan karar doğrultusunda IGTV videoları artık anne sayfa üzerinden gösterilecek.
Böylece hem IGTV‘nin hem de kullanıcıların birbiri olan etkileşimi de artırmayı hedefleyen popüler sosyal medya platformu, kısacası kullanıcılar tarafından alaka görmeyen video servisini daha da göz önüne çıkartacak.
Instagram ana sayfasında gösterilmeye başlanacak olan bu videoların sadece ön izlemesinin yer alacağını da bilhassa belirtelim. Bu düzenleme ile beraber, ayrıca kullanıcılar ön izlemiş oldukları IGTV videolarına da anne sayfa üzerinden biricik bir tık ile ulaşabilecekler.
Kaynak= CNN

İlginizi Çekebilir

Instagram’da büyük hata: Takipçileriniz kaybolmuş olabilir

Instagram’da geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir sorun, birçok meşhur ismin takipçi kaybı yaşamasına sebep oldu.Dünyanın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir