Ana Sayfa / Bilim / Google Plus kapatılıyor! Son uyarı yapıldı

Google Plus kapatılıyor! Son uyarı yapıldı

Google’ın başlarda aka umutlar bağladığı; ancak istediği sonucu alamadığı sosyal medya platformu Google Plus için ölüm fermanı imzalandı. Platformun Ağustos ayında kapatılacağı açıklanmıştı; ancak emniyet açığının ortaya çıkması ve kullanıcıları tehdit eder hale gelmesiyle bu tarih Nisan ayına çekildi. metin boyutu 2 2 metni yazdır Google Plus’ın kapatılacağı zaten biliniyordu; ancak emniyet açığının tespit edilmesi Ağustos ayında beklenen kapatılma işlemini daha erken bir tarihe çekilmesini mecbur kıldı. Nisan ayı içinde Google Plus’In fişi tamamen çekilecek ve artık kullanıcılar hesaplarına erişim sağlayamayacak. Tespit edilen emniyet açığının 50 milyonu aşkın kullanıcıyı tehdit eder hale gelmesi Google’ın bu kararı almasında baskın rol oynadı.
2 Nisan tarihinde kepenklerini indirmesi beklenen Google Plus’ın sınırlamaları ise bu tarihin fazla öncesinden başlıyor. Örneğin 4 Şubat tarihinden itibaren kişisel hesabınızı kullanarak Google Plus sayfası oluşturamayacak ya da faaliyet oluşturup arkadaşlarınızla paylaşamayacaksınız.
GOOGLE PLUS İLE GİRİŞ YAPTIĞINIZ TÜM HESAPLARI DEĞİŞTİRİN
Bu nedenle herhangi bir siteye veya uygulamaya giriş yapmak için Google+ hesabınızı kullanıyorsanız, giriş yönteminizi acilen değiştirmeniz gerekiyor.
Kaynak= CNN

İlginizi Çekebilir

Instagram’da büyük hata: Takipçileriniz kaybolmuş olabilir

Instagram’da geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir sorun, birçok meşhur ismin takipçi kaybı yaşamasına sebep oldu.Dünyanın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir