Ana Sayfa / Bilim / FIFA 2019'da güldüren hata

FIFA 2019'da güldüren hata

Popüler bilgisayar oyunlarından FİFA’nın nihayet versiyonunda bir hata nihayet günlerde oyundan daha popüler hale geldi. metin boyutu 3 3 metni yazdır Bilgisayar oyunlarında hatalar bazen zaman can sıkıcı bazen zaman ise gülünç olabiliyor. Oyunda tam hedefe varmak üzereyken meydana gelen hata ne kadar can sıkıcıysa, FIFA 2019 ‘da ortaya çıkan hata gibi olanlar ise tebessüme yol açıyor.
Webtekno’da yer saha habere göre, oyunda serbest vuruş kullanmak için oyuncu topun başına geçiyor. Real Madrid’in savunma oyuncusu Marcelo freekick’i kullanmak için topun başına geçtiği lahza kaşla göz arasında Paul Pogba beliriyor ve topu ileriye itiyor. Bu işin enteresan tarafı.

Oyundan daha popüler olan hata
Defans oyuncularının bu gayet yavaş giden topu kolaylıkla alacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ne olduğunun farkına varamayan ve korkudan nüzul olan oyuncular yuvarlanarak kaleye giden topu seyrediyorlar. 
Ancak olaylar daha da karışıyor! Oyun bu durumu gol olarak değerlendirmiyor. Nasıl yaptığı konusunda hala bir cevabımız olmasa da Neymar topu, gol atması gereken kalenin içinden çıkartmayı “başarıyor”. Tam da bu noktadan sonra oyun kendine gelmiş olacak ki oyuncular yine normal tepkiler vermeye başlıyorlar.
Videoyu izledikçe daha çok şeyi ayrım etmeye başlıyorsunuz. Örneğin “vuruştan” sonra Neymar’ın barajın içinden geçmeye çalıştığını ve gerçekten de bunu başardığını ilk izleyişte ayrım etmediniz. Bir daha izleyin, bekliyor olacağız.
Peki, top yavaşça kaleye yuvarlanırken barajın yanlarından geçen topu engellemek için zıpladığını ayrım ettiniz mi? Fark etmediyseniz yine izleyip bu mükemmel anne da şahitlik etmenizi öneririz.
Kaynak= CNN

İlginizi Çekebilir

Instagram’da büyük hata: Takipçileriniz kaybolmuş olabilir

Instagram’da geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir sorun, birçok meşhur ismin takipçi kaybı yaşamasına sebep oldu.Dünyanın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir