Ana Sayfa / Bilim / Bitcoin yatırımcılarını çok üzecek açıklama

Bitcoin yatırımcılarını çok üzecek açıklama

Eski günlerini mumla arayan ve her geçen gün daha fazla kan kaybeden Bitcoin’le ilgili gözler 2019 yılında. Bitcoin’e para yatıran herkes, istikbal yıl Bitcoin’in yine yükselişe geçeceğine inansa da, bazı uzmanlar bu konuda pek de dahil açıcı açıklamalar yapmıyor. Bu kapsamda Morgan Creek Digital Assets’in kurucusu Anthony Pompliano, çıktığı yayında Bitcoin’le ilgili ‘3 bin doların altına düşecek’ dedi.Bitcoin yatırımcılarını üzecek bir izah geldi. Gelecek sene için menfi bir tahminde bulunan Pompliano, Bitcoin’in 3 bin doların bile altına düşeceğini açıkladı. Ancak açıklamanın devamında Popliano, Bitcoin yatırımcısının sabırlı olması gerektiğine de vurgu yaptı ve 3 bin doların altına düştükten sonra yine yükselişe geçeceğini ve bitcoin’in yükseliş trendine gireceğini iddia etti. 

Ayrıca Bitcoin’in fiyatının geleneksel pay senetleriyle veya FAANG (Facebook, Apple, Amazon, Netflix ve Google) pay senetleri ile “ilişkili” olup olmadığını sorulduğunda, Pompliano her iki iddiayı da reddetti.
Kaynak= Hürriyet

İlginizi Çekebilir

Instagram’da büyük hata: Takipçileriniz kaybolmuş olabilir

Instagram’da geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir sorun, birçok meşhur ismin takipçi kaybı yaşamasına sebep oldu.Dünyanın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir